Zde si můžete objednat a zakoupit fotografie s Vaším miminkem.

Kompletní rozpisy kurzů plavání s dětmi od února 2024.

O bazénu

Bazén je vybaven technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití chemických prostředků.

Náš tým

Rádi bychom vám představili náš tým, který se skládá ze 100% profesionálů s mnohaletými zkušenostmi.

O Klubu Bublinka

Náš Klub se nachází v soukromém domě na Praze 6, v Liboci, nedaleko Divoké Šárky. V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 4 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů Klubu, pro ostatní veřejnost není přístupný. Členem Klubu se zájemce stává zaplacením kurzovného dle aktuálního ceníku.

© Copyright: Klub Bublinka 2018 designed by: Alfréd Kašpar. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu termínu kurzu. Zapsaní zájemci budou v takovém případě vyrozuměni emailem. Děkujeme za pochopení. Logo Klub Bublinka je chráněno ochrannou známkou. Fotografie a další materiály na stránkách jsou určeny pouze k osobnímu využití. Bez souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce.