KLUB BUBLINKA - plavání kojenců, batolat a dětí

Náš klub se nachází v soukromém domě na Praze 6, v Liboci, nedaleko Divoké Šárky. V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 5 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů klubu, pro ostatní veřejnost není přístupný. Členem klubu se zájemce stává zaplacením kurzovného dle aktuálního ceníku.

     
Volejte(420) 776 11 88 77


Jak se dostala k práci instruktora plavání kojenců a batolat nebo jaké jsou výhody plavání kojenců. Hlavně to jsme probrali s hlavní instruktorkou klubu Bublinka, Janou Novotnou.

 

 

Jak ses k práci instruktorky plavání dostala?

Úplnou náhodou. Jednoho dne jsem si šla s kamarádkou zaplavat a ta znala místního plavčíka. A jelikož jsem byla po škole a bez práce, tak jsem se zeptala, zda bych nemohla dělat přes léto plavčíka, a on že by to určitě šlo. Přijali mě a po létě roku 2003 za mnou přišel můj tehdejší šéf a jednatel společnosti, zda bych nechtěla ještě s jednou kolegyní zkusit plavat kojence, batolata a děti předškolního věku. A já, že to určitě zkusit chci. Díky velké příležitosti, kterou mi tehdy nabídl, jsem se stala instruktorkou plavání (samozřejmě po řádném absolvování rekvalifikačního kurzu).

 

 

Jaké lekce vedeš?

Hlavní mojí náplní jsou kojenci a batolata a ve velmi malé míře i děti plavající bez rodičů ve věku 3-6let

 

 

Od kdy je podle Tebe vhodné začít plavat s miminkem?

Nikdy není pozdě! Ale podle mého názoru by bylo ideální začít hned po zahojení pupíčku, dítě má ještě reflex zadržení dechu který, se dá krásně využít a rozvíjet a samozřejmě plavání vede k příznivému psychomotorickému vývoji dítěte.

 

 

Jaká jsou hlavní pozitiva plavání s miminky a dětmi?

Miminka i děti obecně posilují svůj psychomotorický vývoj, socializují se, prohlubuje se vztah mezi dítětem a rodičem, děti nám samozřejmě lépe jí i spí a otužují se. Plavání, pokud se provádí správně, má dobrý vliv na zdraví dítěte všeobecně.


Klient je předem informován o délce kurzu a lekcích, cenových i návštěvních podmínkách v Klubu Bublinka. Při rezervaci kurzu se vždy platí ...

ROZPIS KURZŮ OD LEDNA 2018 DO LISTOPADU 2018  

Bazén je vybaven technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití chemických ...

Rádi bychom vám představili náš tým, který se skládá ze 100% profesionálek s mnohaletými zkušenostmi v oboru ...