KLUB BUBLINKA - plavání kojenců, batolat a dětí

Náš klub se nachází v soukromém domě na Praze 6, v Liboci, nedaleko Divoké Šárky. V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 5 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů klubu, pro ostatní veřejnost není přístupný. Členem klubu se zájemce stává zaplacením kurzovného dle aktuálního ceníku.

     
Volejte(420) 776 11 88 77


Plavání ve vaničce se slanou vodou

Nabídka vaniček se slanou vodou je nabízena jen v klubu Bublinka!!!

 

Pro zájemce máme jedinečnou nabídku - plavání miminek od 6. týdne do 5. měsíce ve vaničkách se slanou vodou. Sůl je šetrná nejen pro děti, které již plavou v bazénu, kde technologii dosolování používáme také, ale i pro naše nejmenší plaváčky. Slaná voda je nejen prospěšnější pro kůži a dýchací cesty Vašeho miminka, než klasická voda chlorovaná, ale také navozuje pro dítě příjemné a známé prostředí, ve kterém se vyvíjelo.

Tuto jedinečnou službu najdete pouze u nás, v klubu Bublinka. Jedná se o novinku, kterou v našem zařízení využívá stále více maminek a nemohou si vynachválit příznivé učinky soli, které jsou patrné již po pár lekcích! Pokud se rozhodnete vyzkoušet vaničku se slanou vodou, nahlaste na recepci, že máte zájem právě o tuto variantu "vaničkování" a až k nám příjdete, bude vše připraveno dle Vašich požadavků.


Klient je předem informován o délce kurzu a lekcích, cenových i návštěvních podmínkách v Klubu Bublinka. Při rezervaci kurzu se vždy platí ...

ROZPIS KURZŮ OD LEDNA 2018 DO LISTOPADU 2018  

Bazén je vybaven technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití chemických ...

Rádi bychom vám představili náš tým, který se skládá ze 100% profesionálek s mnohaletými zkušenostmi v oboru ...