KLUB BUBLINKA - plavání kojenců, batolat a dětí

Náš klub se nachází v soukromém domě na Praze 6, v Liboci, nedaleko Divoké Šárky. V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 5 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů klubu, pro ostatní veřejnost není přístupný. Členem klubu se zájemce stává zaplacením kurzovného dle aktuálního ceníku.

Volejte(420) 776 11 88 77
 Dokument bez názvu

Bazárek

Provoz bazárku Bublinka byl znovu zahájen. Bazárek se nachází v prvním patře klubu a je přístupný prakticky kdykoliv. Sortiment věcí je nabízen v průběhu celého roku a klient má možnost so vybrat z velkého množství převážně dětského oblečení, obuvi, doplňků, ale i například těhotenských věcí, hraček a výbaviček. Zboží se snažíme postupně obměňovat za sezonní.

V případě, že by byl v vaší strany zájem a chtěli byste do našeho bazárku přinést na komisní prodej vaše již nepoužívané věci, je nutné si dopředu domluvit termín převzetí. Možnost domluvení termínu je na recepci klubu, popřípadě telefonicky na 776 11 88 77. Věci musí být čisté, neroztrhané a bez jakéhokoli poškození. V současné době přijímáme hlavně sezónního dětské zboží na komisní prodej na zimu.

Otevírací doba bazárku Bublinka: Po – Čt 9:00 – 16:00 hodin:

bazarek